Warning: Creating default object from empty value in /home/allegromma/www/soap/nusoap.php on line 75
 Internetowy Archiwizator Aukcji Allegro

www2.allegromat.pl

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co to jest Allegromat?

Allegromat to darmowy archiwizator aukcji Allegro. Zachowuje on opisy i zdjęcia przedmiotów załadowanych na serwer Allegro. Jak wiadomo zakończone aukcje, po pewnym czasie znikają. Allegromat zapisuje je i pozwala odtworzyć w każdej chwili.

2. Jak zarchiwizować aukcję?

Bardzo prosto. Wystarczy znać numer aukcji, którą chcesz zapisać. Po wejściu w zakładkę Archiwizuj, pojawia się polę, w które należy wpisać owy numer. Po kliknięciu przycisku Archiwizuj, aukcja zostanie automatycznie zapisana i wyświetlą się szczególy tej operacji.

3. Kto stoi za Allegromatem? Po co wam Allegromat?

Za Allegromatem stoimy my, czyli Bartek i Michał.
Allegromat to dla nas przede wszystkim przydatne narzędzie. Sami archiwizujemy aukcje, które, na przykład, zawierały interesujący nas przedmiot. Allegromat udostępniliśmy innym, bo przecież warto się dzielić z innymi :)

4. Czy można się z Wami skontaktować?

Jasne. Wystarczy, że napiszesz do Nas, na nasz wspólny adres .
Pamiętaj jednak, że w natłoku codziennych spraw możemy nie mieć czasu odpowiedzieć od razu.

5. Chciałbym wesprzeć Allegromat, ale nie wiem jak?

Wszelka pomoc będzie mile widziana. W Allegromat włożyliśmy sporo wysiłku, niemniej wciąż chcemy go udoskonalać. Jeżeli masz jakieś ciekawe sugestie, czy zauważyłeś gdzieś błąd - daj nam znać! To już będzie dla Nas wsparcie!
Jeżeli posiadasz własną stronę WWW i uważasz, że warto propagować Allegromat - umieść na swojej stronie odsyłacz do Nas lub zwyczajnie, powiedz swoim znajomym, że istniejemy :).

Możesz umieścić na swojej stronie grafikę, która będzie promować Allegromat. Udostępniamy kilka przykładowych przycisków, które możesz wykorzystać na własnej witrynie WWW.

button button button

Wystarczy, że zamieścisz ten kod na swojej stronie:

<a href="http://www2.allegromat.pl/" title="Archiwizator Aukcji Allegro"><img src="http://www2.allegromat.pl/img/buttonbrownminbox.gif" alt="www2.allegromat.pl - archiwizator aukcji Allegro" /></a>

Jeśli Nasze przyciski nie pasują do Twojej strony, daj nam znać - zmieniły w nich tło lub, w razie potrzeby, prześlemy grafikę w lepszej rozdzielczości!

Liczymy też na wsparcie finansowe, bo Allegromat to też koszta. Jeżeli chcesz nam pomóc w ten sposób to po prostu napisz. Udostępniamy, również, możliwość reklamy (np. w nagłówkach zarchiwizowanych aukcji). Tak zarobione pieniądze, pokryją koszta i rozwój Allegromatu!

6. No dobrze, jestem zainteresowany reklamą. Jak to wygląda?

Bardzo prosto. Możesz skorzystać z reklamy tekstowej w nagłówkach zarchiwizowanych aukcji. Opłacisz ją zwykłym SMSem. Służy do tego prosty formularz.

Możemy umieścić Twoj baner w nagłówkach archiwizowanych aukcji. Możemy też wkomponować reklamę na głównej stronie www2.allegromat.pl. Jeżeli masz problem ze stworzeniem przyzwoitego banera, możemy go profesjonalnie wykonać dla Ciebie. Jeżeli masz swój pomysł na reklamę u Nas - daj Nam znać! Rozważymy go!


Zarejestruj się.