Podgląd strony do wydruku

Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany.


Wydrukuj

  • Nikt nie licytuje, bądź pierwszy!
  • 13 dni do końca (10 października, 12:46:18)

Aktualna cena

8 000 zł
Koszty dostawy
List polecony priorytetowy wysyłka GRATIS

Wszystkie opcje

Przybliżony czas realizacji: do 3 dni (szczegóły)

Lokalizacja: Bytom

Sprzedający Horst55 (0)
pozostałe w przedmiotach sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego1 DOLAR USA 1893 CC(Carson City) Morgan w Gradingu PCGS MS62. Nie odwołuję aukcji i nie przyjmuje zwrotu kupionej monety. Zapraszam na inne moje aukcje.

ps.

Moneta była sprawdzana w kilku sklepach numizmatycznych na Śląsku, skupujących wartościowe monety. Znalazłem telefonicznie konkretnego kupca, który oferował najwyższą cenę za w/w monetę w dolarach, sklepu numizmatycznego w Gliwicach przy ul. Rybnickiej. Ten Wielki Pan nie dowierzał i kombinował jak wejść do kapsla PCGS ( z tąd zarysowania przy hologramie PCGS, bo w ten sposób była sprawdzana przez fachowca tej branży bawił się w zdrapkę zrywając folię ochronną hologramu pod moją nie uwagę, gdzie po czasie to zauważyłem,(mam zdjęcia tej monety przed zajściem prostaka-jest na zdjęciach) trzymając ten grading poza zasięgiem mojego wzroku nawijając dowcipy ale prostak nie wie o jednym, że po zerwaniu folii ochronnej hologramu dalej widnieje hologram autentyczności PCGS

(to przekazała mi mój Ojciec 85lat, od 60 lat w numizmatyce, znany i ceniony numizmatyk  na Śląsku w Bytomiu, gdzie swołocz co ma sklepy w młodym wieku próbuje małym nakładem inwestycji zarabiać na cennych monetach kosztem nie doświadczonych sprzedawców) , po czasie stwierdził że musi monetę zobaczyć bez gradingu, kombinował jakby rozebrać PCGS- nie udało się, to nie PCG lub GCN który można rozpakować przez kogoś kto sam to produkuje., ale PCGS-a nie da się rozebrać jak tutaj tłumaczyć tumanowi, można tylko młotkiem rozbić go w mak, żeby dostać się do wnętrza kapsla monety, mamy prosty przykład czym ten człowiek reprezentuje swoją firmę-mam na to dowody-audio wizualne tej akcji.) . Ale to nie koniec dla tego Pana, który zniszczył celowo moją własność- folię ochronną hologramu PCGS mojej monety i za monetę nie zapłacił??!!. Żądam od tego Pana odszkodowania za celowe zniszczenie folii ochronnej hologramu PCGS) Ruszę Niebo i Ziemię, a może też Łabendy. Moim powodem wystawienia tej monety jest autentyczny fakt, że sklepy numizmatyczne znają faktyczną(monety) wartość i myślą, że za grosze u mnie ją kupią ((kombinując w kolektywie, wspólnie, jakby tutaj zaszkodzić sprzedawcy, żeby nie sprzedał na allegro tylko u nich- nie polecam wam Panowie u których byłem tak bezczelnej dalszej praktyki w stosunku do uczciwego sprzedawcy, wiem jak z tym zrobić porządek,.... .......!!!Jak pamiętacie Panowie z Katowic i Gliwic byłem z tą monetą do sprzedaży , z osobą towarzyszącą dla was to nikt, ale nie wiecie że to była P.....a S......a!.)) Przez takich lichwiarzy i ż...w jak w/w  straciłem kupca z Kielc co oferował wyższą cenę. Moja moneta nie woła JEŚĆ!!!!  Moja cena jest minimalną do dalszej licytacji. Odpowiem na każde zadane pytanie. SKLEPY NUMIZMATYCZNE MAJĄ U MNIE ZAKAZ KUPNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wersja do druku

monety skup

Wyświetleń: 42