Data archiwizacji: 2012-09-24 13:38:26
Archiwizuj swoje aukcje z www2.allegromat.pl!

www2.allegromat.pl

Powyższy sponsor nie jest w żaden sposób powiązany z treścią poniższej aukcji. Twórcy Allegromatu nie ponoszą odpowiedzialności za treść aukcji zarchiwizowanych w serwisie przez użytkowników.
Zarchiwizowane aukcje są własnością osób je zamieszczających i każda osoba powinna archiwizować tylko aukcje które są jej własnością lub aukcje do których ma zgodę na archiwizację.
Wszelkie naruszenia prawa oraz inne nieprawidłowości proszę zgłaszać na adres [email protected]

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Podgląd strony do wydruku

Niniejszy komunikat nie zostanie wydrukowany.


Wydrukuj

AllegroKolekcjeNumizmatykaPolska do 19451587 - 1668

Dodaj tę kategorię do ulubionych

Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii

Trojak Naśladownictwo RRR super

Aktualna cena

306,00 zł
Licytacja zakończona
Koszty dostawy
List polecony priorytetowy 7 zł
Wszystkie opcje

Przybliżony czas realizacji: do 5 dni (szczegóły)

Sprzedający Monetika (297)
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego
Dane firmy


oferta nr 2629714695

Program Ochrony Kupujących

Przedmiotem licytacji jest moneta przedstawiona na zdjęciach


Bardzo ciekawe i super rzadko spotykne naśladownictwo trojaka,kapitalne popiersie króla zwrócone w lewo - bardziej przypomina Stefana Batorego lecz data na rewersie (95) wskazuje że miał byc to jednak Zygmunt III Waza .Napisy Pomylone,naśladownictwo zapewne wybite na terenach Transylwani / Siedmiogrodu ,srebro,waga 1,82 gr.,średnica 21 mm,rzadka moneta,polecam .
Antykwariat Numizmatyczny Monetika jest zarejestrowanym sklepem numizmatycznym. Na wszystkie wylicytowane przedmioty otrzymacie Państwo paragon. Jeżeli cena przekroczy 1000 PLN, kupujący NIE musi płacić 2% podatku PCC.Licytacja zaczyna się od 1 PLN bez ceny minimalnej, nie kończymy aukcji przed czasem,nie odwołujemy ofert na mniej niż 24h przed zakończeniem aukcji.W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt na maila ,zachęcam przed licytacją do zapoznania sie ze stroną "o mnie"


cena wysyłki 7 zł (list polecony priorytet ) dotyczy monet sprzedanych za kwotę do 100 zł ,monety droższe będą wysyłane listem z zadeklarowaną wartością , koszt wysyłki zależy od wylicytowanej kwoty ,koszt wysyłki podany na stronie o mnie,zachęcam do zapoznania się przed licytacją ze stroną o mnie.
Wersja do druku

skup monet

Wyświetleń: 369

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu