Data archiwizacji: 2012-03-14 11:31:33
Archiwizuj swoje aukcje z www2.allegromat.pl!

www2.allegromat.pl

Powyższy sponsor nie jest w żaden sposób powiązany z treścią poniższej aukcji. Twórcy Allegromatu nie ponoszą odpowiedzialności za treść aukcji zarchiwizowanych w serwisie przez użytkowników.
Zarchiwizowane aukcje są własnością osób je zamieszczających i każda osoba powinna archiwizować tylko aukcje które są jej własnością lub aukcje do których ma zgodę na archiwizację.
Wszelkie naruszenia prawa oraz inne nieprawidłowości proszę zgłaszać na adres [email protected]

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

AllegroZdrowie i UrodaPozostałePozostałe

Dodaj tę kategorię do ulubionych

Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii

IVERMECTOL, IVERMECTIN, IWERMEKTYNA, STROMECTOL !

Cena Kup Teraz

35 zł

Liczba sztuk:

z 34 sztuk
Koszty dostawy
List polecony priorytetowy 6,50 zł
Wszystkie opcje
Sprzedający w0w0 (185)
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego


Stan: Nowy

IVERMECTOL 3 mg.Lek sprowadzony z USA ,termin ważności maj-2014r.Działanie: Ivermectin zabija pasożytnicze obleńce u człowieka takie jak: świerzb, nużeńce (demodex), glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Powoduje zaburzenie przewodzenia nerwowego u nicieni i stawonogów co prowadzi do ich śmierci. Lek jest dobrze wchłaniany po podaniu doustnym a wydalany głównie z kałem w ciągu około 2 tygodni.Przeciwwskazania i ostrzeżenia specjalne: Nie należy stosować u osób ciężko chorych, w ogólnym złym stanie zdrowia lub w razie nadwrażliwości na lek. Nie należy stosować w trakcie ciąży, w trakcie karmienia piersią, dzieci o masie ciała poniżej 15 kg.Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu. Iwermektyna wykazuje szerokie spektrum działania pasożytobójczego. Iwermektyna powoduje zakłócenie przewodnictwa impulsów nerwowych co w konsekwencji prowadzi do porażeń i śmierci pasożytów.Na świecie pasożyty leczone są skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji po dwóch tydodniach od zastosowania leku. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b.skuteczny. Wytyczne dawkowania w zależności od masy ciała: od 15 do 24 kg 3 mg doustnie raz na czczo. Cena dotyczy jednej tabletki.

banknoty skup

Wyświetleń: 31

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu